Magazin
Afișez 251 - 275 din 276 de rezultate
-
Tablă Cutata, Tablă Cutată IMPRO
Trapez T18 0.5 Lucios RAL 9002
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
Tip produs Element de acoperiş,fatada,perete. Model T18 Material Oțel galvanizat la cald
Grosime tablă (mm) 0,5 mm Culoare Alb murdar RAL 9002
Lăţime (mm) 1195 mm Înălţime a undei (mm) Max 120000 mm Suprafaţă (mp/buc) ~
Vândut şi livrat de OMG Steel Partners srl Descarcă fişa tehnică Fişă tehnică *După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!SKU: n/a -
Tablă Cutata, Tablă Cutată IMPRO
Trapez T18 0.5 Lucios RAL 9006
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
Tip produs Element de acoperiş,fatada,perete. Model T18 Material Oțel galvanizat la cald
Grosime tablă (mm) 0,5 mm Culoare Argintiu RAL 9006
Lăţime (mm) 1195 mm Înălţime a undei (mm) Max 120000 mm Suprafaţă (mp/buc) ~
Vândut şi livrat de OMG Steel Partners srl Descarcă fişa tehnică Fişă tehnică *După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!SKU: n/a -
Echipamente de protecție, Haine de protecție
Tricou polo Uvex 26 88360
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Tricou polo Uvex 26 88360
Tricoul polo Uvex 26 88360 este un tricou de protecție din colecția 26, potrivit pentru domenii industriale și sport. Realizat dintr-un amestec de materiale 70% bumbac, 30% poliester, approx. 200 g/m² și cu deschidere cu trei nasturi la guler, tricoul asigură un confort sporit purtătorului.
Tricoul polo Uvex 26 88360 este disponibil în culoarea: negru și mărimi de la S – 4XL.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SKU: n/a -
Echipamente de protecție, Haine de protecție
Tricou Uvex Basic Marine 88165
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Tricou Uvex Basic Marine 88165
Tricoul Uvex Basic Marine 88165 este un tricou casual fabricat 100% din bumbac, 140 g / m² , cu design clasic, țesătură moale și manșete elastice. Tricoul asigură un confort sporit al purtătorului, este stabil dimesional și ușor de întreținut.
Tricoul Uvex Basic Marine 88165 este disponibil în culoarea: albastru marin și mărimi de la S – 6XL.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SKU: n/a
Produse Recomandate
Cască Uvex Pheos IES – 9772040 albă
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Cască Uvex Pheos IES – 9772040 albă
Casca Uvex Pheos IES – 9772040 albă este o cască de protecție, industrială, cu proprietăți anti statice adecvate pentru toate zonele de explozie și grupurile în conformitate cu Directiva CE 94/9 / EG (ATEX). Casca este optimizată pe dimensiune și greutate, iar zonele de ventilație individual reglabile în față și spate.
Casca prezintă sistem adaptor pentru viziere uvex, apărători pentru urechi uvex ,cu atașament pentru lampă uvex și oferă potrivire optimă și un confort ridicat purtatorului.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Coş de fum tristrat SCHIEDEL complet D 160 mm UNI
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Include:
| Tip produs | Coş de fum |
| Model | Tristrat SCHIEDEL |
| Material | Ceramică, beton |
| Diametru interior (mm) | 160 mm |
| Diametru exterior (mm) | 320 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Coş de fum tristrat SCHIEDEL complet D 200 mm RONDO
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Include:
| Tip produs | Coş de fum |
| Model | Tristrat SCHIEDEL |
| Material | Ceramică, beton |
| Lungime (m) | 5 m |
| Diametru interior (mm) | 200 mm |
| Diametru exterior (mm) | 360 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Folie anticondens Kronfol 140gr 1.6mx50m 80 mp
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
Specificatii tehnice Folie Bramac Veltitech 120gr
| Suprafata acoperira | cca.74mp |
| Difuzie | 0,015 + 0,03/- 0,01 [m] |
| Coeficient de difuzie a vaporilor sd | 0.015 |
| Alungire – longitudinală /transversală înainte de îmbătrânirea artificială | 89/109 |
| Tensiune de rupere – longitudinală/transversală | 175/225 |
| Flexibilitatea în temperaturi scăzute | -25[°C] |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ochelari de protecție Uvex i-lite 9143265
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Ochelari de protecție Uvex i-lite 9143265
Ochelari de protecție Uvex i-lite 9143265 protejează cel mai important și vulnerabil organ senzorial, ochii. Ochelarii de protecție folosesc învelișuri speciale și nuanțe adecvate pentru a satisface nevoile oricărui domeniu de utilizare. Modelul corect, materialul obiectivului adecvat, nuanțarea și acoperirea lentilelor, ajută utilizatorul să aleagă produsul necesar zonei de utilizare.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Pantofi de protecție Heckel Focus 2.0 S1 P SRC 67723
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Pantofi de protecție Heckel Focus 2.0 S1 P SRC 67723
Pantofi de protecție Heckel Focus 2.0 S1 P SRC 67723 sunt pantofi de protecție S1 P fabricați din piele năbuc uleiată, perforați, respirabili cu talpă fabricată din poliuretan cu densitate dublă, flexibilă, cu excelentă absorbție a șocurilor, rezistentă la uleiuri, hidrocarburi și chimicale. Caneluri din zona călcâiului sunt pentru a o aderență cât mai bună, iar căptușeala 3/4 fabricată din plasă de poliester 3D ce asigură respirabilitate optimă și uscare rapidă și căptușeală vamp nețesută ce asigură excelentă rezistență la abraziune. Limba este căptușită cu două garnituri pentru a opri pătrunderea resturilor, iar bombeul este fabricat din compozit, antimagnetic.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Ţigla de beton 1/1 Bramac Natura Plus Maro, 330 x 420 mm
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Beton
| Tip produs | Element de acoperiş |
| Model | Bramac Natura Plus |
| Culoare | Finisaj Standard |
| Dimensiuni (L x l mm) | 420 x 330 cm |
| Distanța dintre șipci (mm) | 315 – 340 mm |
| Lățime utilă (mm) | 300 mm |
| Greutate | 4,40 kg/buc |
| Înălţime profil | 35 mm |
| Necesar/m² | cca. 10 bucăţi/m² |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
*Livrarea țiglelor de beton se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Ţiglă ceramică Jacobi Walther Tradition Negru catifelat 270×420

Ţiglă ceramică Jacobi Walther Tradition Negru catifelat 270×420
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Ceramică
| Tip produs | Sistem de invelitoare |
| Model | Jacobi Tradition |
| Culoare | Negru catifelat |
| Dimensiuni (L x l cm) | 27 x 42 cm |
| Distanța dintre șipci (cm) | cca. 33,5 – 35,0 cm |
| Lățime de acoperire (cm) | cca. 23,3 cm |
| Greutate | 3,80 kg/buc |
| Necesar minim | 12,3 bucăţi/m² |
| Necesar maxim | 12,8 bucăţi/m² |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Instrucţiuni de execuţie |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
*Livrarea țiglelor ceramice se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm Zn/Zn – PUR
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
| Tip produs | Panou Sandwich |
| Model | Perete |
| Material | Otel,spuma |
| Grosime tablă (mm) | 0,35 mm |
| Culoare | Alb murdar RAL 9002,Gri antracit RAL 7016 |
| Lăţime (mm) | 1000 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă fişa tehnică | Fişă tehnică |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Acum disponibile in doua culori pe stoc!!!
**Dacă dorești să explorezi opțiuni suplimentare, poți comanda panouri cu grosimi și culori diferite.Apasă solicită ofertă!
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard GZL 1051 operare de sus, 94X118 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GZL 1051 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Antifoane Uvex K3 2600003 


































































