Produse Recomandate
Coş de fum Leier SMART D180 mm
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Coșul de fum LEIER SMART este un coș de fum modern, care conține numai elemente strict necesare funcționării la randament și în condiții de deplină siguranță a surselor de căldură ce funcționează cu combustibil solid: sobe de teracotă, sobe metalice, șeminee și cazane cu lemne.
*Pentru alte dimensiuni în afară de cele prezentate, vă rugăm solicitați ofertă prin formularul de ofertare.
Transport asigurat!
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U4 94×118
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U4 94×118 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard GZL 1051 operare de sus, 78×98 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GZL 1051 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Trapez T18 0.5 Lucios RAL 9006
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
| Tip produs | Element de acoperiş,fatada,perete. |
| Model | T18 |
| Material | Oțel galvanizat la cald |
| Grosime tablă (mm) | 0,5 mm |
| Culoare | Argintiu RAL 9006 |
| Lăţime (mm) | 1195 mm |
| Înălţime a undei (mm) | Max 120000 mm |
| Suprafaţă (mp/buc) | ~ |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă fişa tehnică | Fişă tehnică |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Tricou Uvex Basic Marine 88165
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Tricou Uvex Basic Marine 88165
Tricoul Uvex Basic Marine 88165 este un tricou casual fabricat 100% din bumbac, 140 g / m² , cu design clasic, țesătură moale și manșete elastice. Tricoul asigură un confort sporit al purtătorului, este stabil dimesional și ușor de întreținut.
Tricoul Uvex Basic Marine 88165 este disponibil în culoarea: albastru marin și mărimi de la S – 6XL.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Ţigla de beton 1/1 Bramac Romana Novo Antracit, 330 x 420 mm
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Beton
| Tip produs | Element de acoperiş |
| Model | Bramac Romana Novo Antracit |
| Culoare | Finisaj neted Novo |
| Dimensiuni (L x l mm) | 420 x 330 cm |
| Distanța dintre șipci (mm) | 315 – 340 mm |
| Lățime utilă (mm) | 300 mm |
| Greutate | 4,40 kg/buc |
| Înălţime profil | 35 mm |
| Necesar/m² | cca. 10 bucăţi/m² |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Manual tehnic Bramac |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
*Livrarea țiglelor de beton se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Fereastră de mansardă Velux Standard GZL 1051 operare de sus, 78×160 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GZL 1051 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 160 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ţiglă ceramică Jacobi Walther Tradition Gri Cosmos 270×420

Ţiglă ceramică Jacobi Walther Tradition Gri Cosmos 270×420
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Ceramică
| Tip produs | Sistem de invelitoare |
| Model | Jacobi Tradition |
| Culoare | Gri Cosmos |
| Dimensiuni (L x l cm) | 27 x 42 cm |
| Distanța dintre șipci (cm) | cca. 33,5 – 35,0 cm |
| Lățime de acoperire (cm) | cca. 23,3 cm |
| Greutate | 3,80 kg/buc |
| Necesar minim | 12,3 bucăţi/m² |
| Necesar maxim | 12,8 bucăţi/m² |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Instrucţiuni de execuţie |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
*Livrarea țiglelor ceramice se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Pantofi de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Pantofi de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498
Pantofii de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498 sunt pantofi de protecție cu design sportiv din noua gamă Uvex 2 trend, aceștia sunt potriviți pentru activități cu risc mediu, încorporează caracteristici de siguranță și confort ridicat al purtatorului. Materialele unice nu conțin silicon, plastifianți sau alte substanțe de ce interferează cu agenții de umectare.
Pantofii de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498 prezintă bombeul din metal, uvex antirăsucire pentru stabilizarea gleznei si a evita rasucirea ei, iar talpa realizată din poliuretan cu dublă densitate, proiectată ergonomic are o excelentă rezistență la alunecare, rezistență la ulei și combustibil. De asemenea au o flexibilitate și greutate redusă, fiind fabricați din materiale sintetice, potrivite pentru persoanele alergice la crom.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Fereastră de mansardă Velux Standard GLU 0051B operare de jos, 78×140 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GLU 0051B |
| Mod de operare | Operare de jos |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Coş de fum Leier LSK D200 mm
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Coșul de fum LEIER LSK este un coș de fum modern, termoizolat în întregime cu vată minerală bazaltică, iar tubulatura interioară este din șamotă de înaltă calitate de tipul Hart Klassik – Germania.
*Pentru alte dimensiuni în afară de cele prezentate, vă rugăm solicitați ofertă prin formularul de ofertare.
Transport asigurat!
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!













