Magazin
Afișez 276 - 276 din 276 de rezultate
Produse Recomandate
Fereastră de mansardă Velux Standard GZL 1051 operare de sus, 94X140 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GZL 1051 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Tricou polo Uvex 26 88360
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Tricou polo Uvex 26 88360
Tricoul polo Uvex 26 88360 este un tricou de protecție din colecția 26, potrivit pentru domenii industriale și sport. Realizat dintr-un amestec de materiale 70% bumbac, 30% poliester, approx. 200 g/m² și cu deschidere cu trei nasturi la guler, tricoul asigură un confort sporit purtătorului.
Tricoul polo Uvex 26 88360 este disponibil în culoarea: negru și mărimi de la S – 4XL.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Ţiglă ceramică Tondach Twiston 9(Twist) Antracit Satinat, 30 x 50 cm

Ţiglă ceramică Tondach Twiston 9(Twist) Antracit Satinat, 30 x 50 cm
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Ceramică
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Instrucţiuni de execuţie |
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
*Livrarea țiglelor ceramice se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Membrana anticondens Wetterbest 75mp
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U4 94×118
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U4 94×118 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ţiglă ceramică Tondach Renoton 9 (Tango Plus) Maro Aramiu, 30 x 50 cm

Ţiglă ceramică Tondach Renoton 9 (Tango Plus) Maro Aramiu, 30 x 50 cm
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Ceramică
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Instrucţiuni de execuţie |
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
*Livrarea țiglelor ceramice se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Scară modulară din lemn pentru acces pod/ mansardă Fakro LWF 60 ANTIFOC, Alb/Natur, 70x120x280 cm

Scară modulară din lemn pentru acces pod/ mansardă Fakro LWF 60 ANTIFOC, Alb/Natur, 70x120x280 cm
Produse OMG Acoperişuri » Scări pod mansardă » Scări de lemn
| Tip produs | Scară mansardă/pod |
| Tip funcţionare | Pliabilă |
| Model | Fakro LWF 60 ANTIFOC |
| Material | Lemn |
| Înălţime maximă (cm) | 280 cm |
| Înălţime minimă (cm) | 232 cm |
| Laţime (cm) | 70 cm |
| Lungime (cm) | 120 cm |
| Greutate (kg) | 28 kg |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ţiglă ceramică Tondach Renoton 9(Tango Plus) Antracit Satinat, 30 x 50 cm

Ţiglă ceramică Tondach Renoton 9(Tango Plus) Antracit Satinat, 30 x 50 cm
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Ceramică
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Instrucţiuni de execuţie |
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
*Livrarea țiglelor ceramice se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061 operare de sus, 66×98 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061 operare de sus, 66×98 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLL 1061 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 66 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard GLU 0051 operare de sus, 78×140 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GLU 0051 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061B operare de jos, 78×118 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061B operare de jos, 78×118 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLL 1061B |
| Mod de operare | Operare de jos |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ţiglă ceramică Tondach Twiston 9(Twist) Teracota, 30 x 50 cm
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Ceramică
| Descarcă schema tehnică | Fişă tehnică |
| Descarcă manual | Instrucţiuni de execuţie |
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
*Livrarea țiglelor ceramice se face doar pe raza județelor Maramureș, Satu Mare.
Bordura fronton FR-R Lindab Roca 









