Magazin
Afișez 276 - 276 din 276 de rezultate
Produse Recomandate
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm Zn/Zn – PUR
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
| Tip produs | Panou Sandwich |
| Model | Acoperis, 5 cute |
| Material | Otel,spuma |
| Grosime tablă (mm) | 0,35 mm |
| Culoare | Alb murdar RAL 9002,Gri antracit RAL 7016 |
| Lăţime (mm) | 1000 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă fişa tehnică | Fişă tehnică |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Acum disponibile in doua culori pe stoc!!!
**Dacă dorești să explorezi opțiuni suplimentare, poți comanda panouri cu grosimi și culori diferite.Apasă solicită ofertă!
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061 operare de sus, 78×140 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061 operare de sus, 78×140 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLL 1061 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U5 94×118
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U5 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U5 66×140
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U5 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 66 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Pantaloni de protecție Uvex 26 88350
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Pantaloni de protecție Uvex 26 88350
Pantalonii de protecție Uvex 26 88350 sunt pantaloni de protecție marca Uvex din colecția uvex 26, slim fit, multifuncționali ce asigură un confort ridicat purtătorului. Fabricați din 92% poliamidă și 8% elastan, 170 g/m², cu două buzunare pe coapsă și două buzunare laterale cu fermoar foarte accesibil pantalonii oferă un confort ridicat purtătorului. Confortul este sporit și de interiorul din material periat și exteriorul cu rezistență ridicată la abraziune.
Pantalonii de protecție Uvex 26 88350 sunt disponibili în culoarea: negru și mărimi de la 42 – 64.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Fereastră de mansardă Velux Standard GZL 1051 operare de sus, 55×98 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GZL 1051 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 55 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Membrana anticondens Wetterbest 75mp
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Coş de fum tristrat SCHIEDEL complet D 200 mm RONDO
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Include:
| Tip produs | Coş de fum |
| Model | Tristrat SCHIEDEL |
| Material | Ceramică, beton |
| Lungime (m) | 5 m |
| Diametru interior (mm) | 200 mm |
| Diametru exterior (mm) | 360 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTS-V U2 94X140
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTS-V U2 94×140 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U4 94×118
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U4 94×118 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 94 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ţiglă ceramică Tondach Twiston 9(Twist) Antracit Satinat, 30 x 50 cm 













