Magazin
Afișez 276 - 276 din 276 de rezultate
Produse Recomandate
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLU 0061 operare de sus, 78×98 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLU 0061 operare de sus, 78×98 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLU 0061 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Pantofi de protecție Uvex 1 G2 S2 SRC ESD 68498
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Pantofi de protecție Uvex 1 G2 S2 SRC ESD 68498
Pantofii de protecție Uvex 1 G2 S2 SRC ESD 68498 sunt pantofi de protecție realizați după o nouă tehnologie inovatoare de talpă poliuretanică uvex – uvex i-PUREnrj – returnează energia de aterizare de pe întreaga unitate purtatorului. Această tehnologie redefinește absorbția șocului și stabilitatea cu un confort al purtatorului ridicat.
Pantofii de protecție Uvex 1 G2 S2 SRC ESD 68498 sunt fabricați din materiale sintetice, potriviți pentru persoanele alergice la crom, iar talpa proiectată ergonomic incorporează cele mai recente cercetari biomecanice, fiind fabricată din două straturi de poliuretan uvex i-PUREnrj cu o rezistență excelentă la alunecare.
Bombeul din compozit Uvex xenova®, 100% fără metal, spațiu mai mare si fixare optimă, cu design compact, stabilitate laterală bună, fară conductivitate termică. Confortul climatic al purtatorului este asigurat de tehnologia uvex climazone, materiale optimizate și respirabile.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Fereastră de mansardă Fakro FTS-V U2 55×98
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTS-V U2 55×98 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 55 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U4 66X118
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U4 66X118 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 66 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Coama profilata Panou Sandwich L=2100mm
Coama profilata Panou Sandwich L=2100mm
Avantajele utilizarii coamei trapezoidale:
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm Zn/Zn – PUR
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
| Tip produs | Panou Sandwich |
| Model | Acoperis, 5 cute |
| Material | Otel,spuma |
| Grosime tablă (mm) | 0,35 mm |
| Culoare | Alb murdar RAL 9002,Gri antracit RAL 7016 |
| Lăţime (mm) | 1000 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă fişa tehnică | Fişă tehnică |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Acum disponibile in doua culori pe stoc!!!
**Dacă dorești să explorezi opțiuni suplimentare, poți comanda panouri cu grosimi și culori diferite.Apasă solicită ofertă!
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Antifoane Uvex K3 2600003
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Antifoane Uvex K3 2600003
Antifoane Uvex K3 2600003 sunt antifoane ce combină designul perfect cu protecția maximă, suprafețe moi, confortabile și dimensiuni compacte. Această versiune permite ajustarea lungimii, iar împreună cu izolația superioară în domeniul de înaltă frecvență și pernele de urechi extra moi, cu memorie, oferă purtătorului protecție și confort maxim.
Antifoanele Uvex K3 2600003 sunt disponibile în culori: negru, roșu.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Folie anticondens Kronfol 140gr 1.6mx50m 80 mp
Produse OMG Acoperişuri » Acoperişuri şi Ţigle » Ţiglă Metalică
Specificatii tehnice Folie Bramac Veltitech 120gr
| Suprafata acoperira | cca.74mp |
| Difuzie | 0,015 + 0,03/- 0,01 [m] |
| Coeficient de difuzie a vaporilor sd | 0.015 |
| Alungire – longitudinală /transversală înainte de îmbătrânirea artificială | 89/109 |
| Tensiune de rupere – longitudinală/transversală | 175/225 |
| Flexibilitatea în temperaturi scăzute | -25[°C] |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard GLU 0051B operare de jos, 78×118 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GLU 0051B |
| Mod de operare | Operare de jos |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLU 0061 operare de sus, 114X140 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLU 0061 operare de sus, 114X140 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLU 0061 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 114 cm |
| Înălţime (cm) | 140 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Cască Uvex Pheos IES – 9772040 albă
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Cască Uvex Pheos IES – 9772040 albă
Casca Uvex Pheos IES – 9772040 albă este o cască de protecție, industrială, cu proprietăți anti statice adecvate pentru toate zonele de explozie și grupurile în conformitate cu Directiva CE 94/9 / EG (ATEX). Casca este optimizată pe dimensiune și greutate, iar zonele de ventilație individual reglabile în față și spate.
Casca prezintă sistem adaptor pentru viziere uvex, apărători pentru urechi uvex ,cu atașament pentru lampă uvex și oferă potrivire optimă și un confort ridicat purtatorului.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Ţiglă ceramică Tondach Renoton 9 (Tango Plus) Maro Aramiu, 30 x 50 cm 













