Magazin
Afișez 276 - 276 din 276 de rezultate
Produse Recomandate
Fereastră de mansardă Fakro FTP-V U4 55X98
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTP-V U4 55X98 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 55 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Coş de fum tristrat SCHIEDEL complet D 200 mm RONDO
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Include:
| Tip produs | Coş de fum |
| Model | Tristrat SCHIEDEL |
| Material | Ceramică, beton |
| Lungime (m) | 5 m |
| Diametru interior (mm) | 200 mm |
| Diametru exterior (mm) | 360 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Coş de fum tristrat SCHIEDEL complet D 160 mm UNI
Produse OMG Acoperişuri » Coşuri de fum
Include:
| Tip produs | Coş de fum |
| Model | Tristrat SCHIEDEL |
| Material | Ceramică, beton |
| Diametru interior (mm) | 160 mm |
| Diametru exterior (mm) | 320 mm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
AVANTAJ:
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLU 0061 operare de sus, 66×118 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLU 0061 operare de sus, 66×118 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLU 0061 |
| Mod de operare | Operare de sus |
| Lăţime (cm) | 66 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Pantofi de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Pantofi de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498
Pantofii de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498 sunt pantofi de protecție cu design sportiv din noua gamă Uvex 2 trend, aceștia sunt potriviți pentru activități cu risc mediu, încorporează caracteristici de siguranță și confort ridicat al purtatorului. Materialele unice nu conțin silicon, plastifianți sau alte substanțe de ce interferează cu agenții de umectare.
Pantofii de protecție Uvex 2 trend S2 SRC ESD 69498 prezintă bombeul din metal, uvex antirăsucire pentru stabilizarea gleznei si a evita rasucirea ei, iar talpa realizată din poliuretan cu dublă densitate, proiectată ergonomic are o excelentă rezistență la alunecare, rezistență la ulei și combustibil. De asemenea au o flexibilitate și greutate redusă, fiind fabricați din materiale sintetice, potrivite pentru persoanele alergice la crom.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Fereastră de mansardă Velux Standard GLU 0051B operare de jos, 78×98 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GLU 0051B |
| Mod de operare | Operare de jos |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Fakro FTS-V U2 55×118
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Fakro
RAMA DE ETANSARE ESTE INCLUSA IN PRET.
Opţional se poate achiziţiona şi Kit izolare termică Fakro XDP.
Caracteristici:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | FTS-V U2 55×118 |
| Mod de operare | Mâner în partea de jos |
| Lăţime (cm) | 55 cm |
| Înălţime (cm) | 118 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
| Descarcă | Declaratie de performanta |
| Descarcă | Ghid montaj |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061B operare de jos, 78×160 cm

Fereastră de mansardă Velux Standard Plus GLL 1061B operare de jos, 78×160 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard Plus GLL 1061B |
| Mod de operare | Operare de jos |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 160 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Fereastră de mansardă Velux Standard GZL 1051B operare de jos, 78×98 cm
Produse OMG Acoperişuri » Ferestre Mansardă » Ferestre de mansardă Velux
FEREASTRA NECESITA RAMA DE ETANSARE, VEZI MAI JOS !!!
Caracteristici esenţiale:
Extra beneficii:
| Tip produs | Fereastră mansardă |
| Model | Standard GZL 1051B |
| Mod de operare | Operare de jos |
| Lăţime (cm) | 78 cm |
| Înălţime (cm) | 98 cm |
| Vândut şi livrat de | OMG Steel Partners srl |
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
SOLICITĂ OFERTĂ SISTEM ACOPERIŞ
Comenzile cu livrare la domiciliu/ pe şantier, se pot achita numai prin transfer bancar.
Livrăm Ţigle metalice şi Tablă acoperiş în orice localitate din România!
Ochelari de protecție Uvex Sportstyle 9193376
Produse OMG Acoperişuri » Echipamente de protecție » Pantofi de protecție
Ochelari de protecție Uvex Sportstyle 9193376
Ochelari de protecție Uvex Sportstyle 9193376 sunt ochelari sport care oferă protecţie optimă a ochilor în orice situaţie. Combinația de material moale din jurul ochelarilor cu brațele laterală în formă egonomică și capetele cu prindere moale pentru tâmple se potrivesc perfect pe orice tip de față, fără a pune presiune.
*După plasarea comenzii veţi fi contactat pentru detalii despre livrare şi costuri de livrare.
Ţiglă ceramică Tondach Renoton 9(Tango Plus) Antracit Satinat, 30 x 50 cm 












